خرید مجوز داروخانه در تبریز با مناسب‌ترین میزان فروش روزانه، می‌تواند شغل خوبی برای شما باشد. امروزه با توجه به زیاد شدن تعداد فارغ التحصیلان رشته داروسازی اخذ مجوز داروخانه چندین سال طول خواهد کشید. از طرفی برخی از قوانین وزارت بهداشت سد معبری برای به دست آوردن مجوز داروخانه در تبریز است. به همین دلیل خرید و فروش مجوز داروخانه بازار گرمی در شهر تبریز و دیگر شهرهای کشور پیدا کرده است و هر روز مشخصات داروخانه های زیادی برای خرید و فروش رد و بدل می‌شود. به همین دلیل ما در این وب‌سایت قصد داریم شما را در خرید یک مجوز داروخانه مناسب راهنمایی کنیم. پس تا پایان متن با ما همراه باشید.

چگونگی خرید مجوز داروخانه در تبریز

امروزه شاهد این موضوع هستیم که در شهر تبریز تعدادی زیادی از داروسازان در انتظار صدور مجوز داروخانه هستند. چون در شهر تبریز مانند سایر شهرهای دیگر تعداد فارغ التحصیلان بیشتر از کل داروخانه ها است پس بیشتر داروسازان به سادگی نمی‌توانند مجوز تأسیس داروخانه را به دست آوردند. به همین دلیل امروزه خرید مجوز داروخانه در تبریز با استقبال خوبی روبه‌رو شده است.

معمولاً قیمت مجوزها متناسب با موقعیت داروخانه و میزان فروش روزانه تعیین می‌شود. البته موارد دیگری مثل بیمه هم در این قیمت گذاری مؤثر است ما در فارما بانک با توجه به بررسی بیشتر قیمت‌ها در شهر تبریز در تلاش هستیم تا ارزان ترین پروانه فعال را برای شما تهیه کنیم.

انواع فروش مجوز داروخانه در تبریز

اگر چه تنها افراد داروساز اجازه خرید مجوز داروخانه در تبریز را دارند؛ ولی دیده شده است که برخی از داروخانه ها امتیاز خود را به کسانی به غیر از داروساز می‌فروشند. در واقع این کار تخلف است؛ ولی متأسفانه بازار گرمی دارد. در این میان هم برخی دیگر سرمایه‌گذار هستند و سعی کرده اند داروخانه را همراه با گواهی و مجوز داروساز قبلی خریداری کنند.

چنین افراد سرمایه داری به غیر از خرید امتیاز مجوز داروخانه باید مبلغی را به صورت ماهانه به دکتر داروساز داروخانه بدهند. اگر چه طبق قوانین وزارت بهداشت واگذاری و فروش مجوز داروخانه در تبریز به افراد غیر داروساز تخلف محسوب می‌شود. ولی چنین افرادی با یکدیگر می‌توانند قراردادی تنظیم کنند و به صورت رسمی در دفترخانه ها خرید مجوز داروخانه را انجام دهند.

بازار خرید مجوز داروخانه در تبریز

بازار خرید مجوز داروخانه در تبریز

امروزه کسانی هستند که صاحب تعداد زیادی داروخانه بوده و حاشیه سود قابل توجهی را به دست می‌آورند. گاهی اوقات این افراد قصد دارند تا مجوز خود را بفروشند. پس در زمان خرید مجوز داروخانه لازم است تا فروش داروخانه را به صورت روزانه بررسی کرده و بیمه داروخانه را به شکل ماهانه ارزیابی کنید. همچنین باید بدانید که مجوز خام داروخانه در مناطق مختلف این شهر چند امتیاز دارد.

از این رو خرید مجوز داروخانه در تبریز به تنهایی کار دشوار و زمان‌بری است. ما در وب‌سایت فارما بانک این کار را با تجربه بالایی که داریم ساده‌تر کرده‌ایم. همچنین با شناخت جدیدترین ضوابط وزارت بهداشت اخذ جواز داروخانه در تبریز را به راحتی برایتان فراهم می‌آوریم.

امتیازبندی برای خرید مجوز داروخانه در تبریز

طبق قانونی که وزارت بهداشت برای فارغ التحصیلان رشته داروسازی قرار داده است هر کسی بتواند امتیاز بیشتری داشته باشد قطعاً در زمان کوتاه‌تری مجوز داروخانه را دریافت خواهد کرد. پس عملاً برای گرفتن امتیاز و تأسیس داروخانه در تبریز همانند بیشتر شهرهای دیگر به راحتی نمی‌توان امتیاز لازم را به دست آورد. به همین دلیل باید سال‌ها در صف انتظار اخذ مجوز داروخانه باشید.

شاید بارها افراد سرمایه داری از شما تقاضای همکاری کرده باشند. اما این افراد معمولاً داروساز نیستند و تنها قصد دارند از مدرک شما استفاده کنند. یعنی در واقع به دنبال خرید مجوز داروخانه در تبریز و شهرهای پرجمعیت دیگری هستند. امروزه وزارت بهداشت برای فعالیت در هر کدام از مناطق امتیاز مختلفی را مشخص کرده است. در این میان به مناطق محروم بیشترین امتیاز را می‌دهد. از طرفی دیگر امتیاز خوبی به داروسازانی تعلق می‌گیرد که مدرک PHD دارند.

جدیدترین قوانین تأسیس داروخانه در تبریز

بر اساس قانونی که وزارت بهداشت در آخرین تصمیمات خود وضع کرده است؛ باید داروخانه ها در راستای خدمت رسانی عادلانه در تمام مناطق کشور دایر شوند. به همین دلیل داروسازان در شهرهای کوچک و محروم زودتر موفق به کسب مجوز داروخانه خواهند شد. اگر چنین قوانینی برای داروسازان و سرمایه‌داران وجود نداشت. قطعاً هیچ کسی حاضر به تأسیس داروخانه در شهرهای محروم نبود.

پس این ضوابط تعیین می‌کند که در شهرهای پرجمعیت و کم جمعیت چند داروخانه باید تأسیس شود. در سال‌های گذشته مراجع ذی‌ربط به ازای هر 10 هزار نفر مجوز داروخانه صادر می‌کردند. ولی امروزه به علت بالا رفتن تعداد داروسازان کشور مجوزهای داروخانه در زمان‌های کوتاه‌تری صادر می‌گردند. پس شما با قرار دادن مدارک لازم در اختیار ما می‌توانید شانس دریافت مجوز داروخانه در تبریز را بیشتر از سایر داروسازان دیگر داشته باشید.

خرید و فروش امتیاز مجوز داروخانه

شاید شما قصد داشته باشید تا محل زندگی خود را به شهر دیگری انتقال دهید. بنابراین مجبور هستید تا مجوز داروخانه خود را به شخص دیگری واگذار کنید. البته شخصی که قصد خرید مجوز داروخانه شما را دارد باید دارای 80 درصد امتیاز لازم باشد. سپس با مبلغ تعیین شده‌ای مجوز داروخانه را خریداری نماید. پس به خاطر داشته باشید که هر فرد پول داری نمی‌تواند شانس خرید مجوز داروخانه در تبریز یا هر شهر دیگری را داشته باشد.

برای تأسیس داروخانه در مناطق پر جمعیت و بزرگ شما باید 2000 امتیاز کسب کنید. در کلان شهرها باید امتیاز شما 2450 باشد. معمولاً در تهران باید متقاضیان خرید مجوز داروخانه 2800 امتیاز را کسب کنند. چنانچه شما در شهر خود به اندازه لازم امتیاز نداشته باشید ما در بانک اطلاعات فارما می‌توانیم به راحتی در شهر تبریز یا هر منطقه دیگری برای شما امتیاز خریداری کنیم.

بازار خرید مجوز داروخانه در تبریز

انتقال مجوز داروخانه

از نظر قانونی هر شخصی اجازه ندارد که بیشتر از یک داروخانه را تأسیس کند‌. ولی سرمایه‌گذارانی وجود دارد که به صورت مشارکتی با همکاری چند داروساز اقدام به تأسیس چندین داروخانه کرده‌اند. چون این افراد به صورت مشارکتی داروخانه داری می‌کنند پس از نظر قانونی هیچ تخلفی را مرتکب نمی‌شوند. در حقیقت برای تأسیس داروخانه و اخذ جواز داروخانه باید شرایط و ضوابط خاصی را انجام داد لازم است تا مجوز داروخانه تحت نظارت سازمان بهداشت کشور انتقال پیدا کند. زیرا هر گونه اشتباه می‌تواند تخلف محسوب شود و باعث پلمپ داروخانه گردد. از این رو کارشناسان ما در فارما بانک شما را جهت خرید مجوز داروخانه و فروش آن راهنمایی خواهند کرد.

شرایط خرید مجوز داروخانه در تبریز

برای تأسیس و دریافت مجوز داروخانه در شهر تبریز داشتن برخی شرایط ضروری است. مثلاً یکی از این شرایط داشتن امتیاز لازم می‌باش.د اگر حوزه کار کردن شما در مناطق محروم قرار دارد قطعاً شانس بیشتری برای پذیرش مجوز داروخانه در تبریز را خواهید داشت. فراموش نکنید که هر چقدر مدرک تحصیلی شما بالاتر باشد امتیاز بیشتری در خرید مجوز داروخانه به شما تعلق می‌گیرد.

معمولاً برای اخذ جواز داروخانه در تبریز بیشتر از افراد بومی با امتیازهای بالا استقبال خواهد شد. البته ممکن است سازمان بهداشت و داروی تبریز شرایط متفاوتی را برای مناطق خود در نظر گرفته باشد. پس با توجه به شرایط و ضوابط هر شهر ما می‌توانیم در این مجموعه اخذ مجوز داروخانه شما را یاری کنیم. کارشناسان حقوقی ما با شناخت برخی تکنیک‌ها می‌توانند مجوز تأسیس داروخانه را زودتر از انتظارتان دریافت کنند.

سخن پایانی

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در زمان خرید مجوز داروخانه در تبریز به آن توجه کنید موقعیت مکانی داروخانه است. مطمئناً داروخانه ای که در مسیرهای پرتردد مثل خیابان های اصلی شهر تبریز قرار دارد قیمت بالاتری خواهد داشت. چون گردش مالی یا همان فروش روزانه این داروخانه ها بیشتر است. نکته دیگر اینکه اگر شما مدرک داروسازی یا مشابه آن را ندارید.

تنها می‌توانید سرقفلی داروخانه را خریداری کنید پس شما به عنوان یک سرمایه دار اجازه خرید مجوز داروخانه در تبریز را نخواهید داشت.‌ از این رو فقط دارندگان مدرک داروسازی و مشابه آن می‌توانند با کسب امتیاز لازم برای خرید مجوز داروخانه در تبریز اقدام کنند. ما در این وب‌سایت اطلاعاتی را گردآوری کرده‌ایم تا اگر قصد خرید جواز داروخانه در تبریز یا هر شهر دیگری را دارید به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید.‌