امروزه خرید مجوز داروخانه در آذربایجان با همکاری مراکز معتبر مانع از رد و بدل شدن مجوزهای چند میلیاردی شده است. شما با خرید مجوز داروخانه در نزدیکی مراکز پزشکی می‌توانید مانند هر صنف دیگری به سادگی از درآمد پرسودی بهره ببرید. البته شاید امروزه دچار حواشی‌های زیادی شوید و برای خرید و فروش مجوز داروخانه در بین گفته‌های دلالان گیر کنید. پس اگر قصد خرید یا فروش مجوز داروخانه در آذربایجان را دارید با ما همراه شوید تا اطلاعاتی در این باره کسب کنید.‌

چگونگی مراحل خرید مجوز داروخانه در آذربایجان

اگر قصد خرید مجوز داروخانه در آذربایجان و راه اندازی یک داروخانه در شهرهای این استان را دارید. بهتر است بدانید که ضوابط و قوانین وزارت بهداشت به راحتی اجازه تأسیس داروخانه را در هر شهری نمی‌دهد. پس شما امکان راه اندازی داروخانه در شهرهای بزرگ مانند مرکز استان آذربایجان را ندارید. چون تمامی داروسازان و سرمایه‌داران تمایل دارند تا در مناطق پرجمعیت داروخانه خود را برپا کنند مطمئناً در چنین وضعیتی دیگر شخصی به سراغ راه اندازی داروخانه در شهرهای محروم و کم جمعیت نخواهد رفت.

در این میان ما در فارما بانک می‌توانیم با همکاری وزارت بهداشت جهت خرید مجوز داروخانه در آذربایجان شما را در انجام این کار راهنمای کنیم. در واقع ما به منزله یک پل میان سرمایه‌داران و دارندگان مجوز داروخانه هستیم و می‌توانیم به عنوان یک رابط میان شما همکاری سودمندی را برایتان رقم بزنیم.‌

مجوز داروخانه در آذربایجان

خرید ملک برای داروخانه

با توجه به بازار گرمی که خرید مجوز تأسیس داروخانه در آذربایجان دارد شاید شما هم به دنبال خرید یا فروش مجوز داروخانه در این استان باشید. در حالی که خرید و فروش یا حتی واگذاری پروانه داروخانه به این سادگی هم که شما تصور می‌کنید نیست. گاهی اوقات یک داروخانه در مناطق شلوغ و پرترددی قرار دارد. یعنی به علت نزدیک بودن به مراکز پزشکی رفت و آمد زیادی در داروخانه صورت می‌گیرد.

پس طبیعتاً این داروخانه می‌تواند به علت فروش زیاد به سود قابل توجهی برسد در چنین حالتی مالک داروخانه می‌تواند مانند هر ملک تجاری دیگری از قبیل طلافروشی، پارچه فروشی و… تنها سرقفلی ملک را به شخص دیگری بدهد. ما در این وب‌سایت می‌توانیم سرقفلی چندین داروخانه با موقعیت عالی در آذربایجان را به شما پیشنهاد دهیم.

فروش داروخانه در آذربایجان

با توجه به این موضوع که افراد بسیاری می‌توانند سرقفلی داروخانه های خود را در استان آذربایجان واگذار کرده یا به فروش برسانند. بنابراین شما هم می‌توانید به عنوان یکی از داروخانه داران این استان سرقفلی داروخانه مورد نظر خود را به شخص دیگری واگذار کنید. همچنین در ازای ارزش ریالی این سرقفلی مبلغی را از فرد دریافت کنید. البته فراموش نکنید که در فروش یا واگذاری سرقفلی داروخانه اجازه واگذاری پروانه داروخانه وجود ندارد.

پس برای خرید مجوز داروخانه در آذربایجان شما نمی‌توانید با خرید سرقفلی این مجوز را به دست آورید. البته ممکن است سرقفلی چنین داروخانه هایی در آذربایجان نسبت به سایر داروخانه ها قیمت بالاتری داشته باشد. زیرا داروخانه های نزدیک به درمانگاه‌ها و سایر مراکز پزشکی از گردش مالی بیشتری برخوردار هستند.‌

آیا مجوز داروخانه قابل خرید و فروش است؟

به طور کلی داروخانه هایی که در محل‌های کم رفت و آمد یا همان کم جمعیت قرار دارند قطعاً درآمد بالایی نخواهند داشت‌‌. پس مشتری زیادی برای واگذاری این داروخانه ها وجود ندارد. معمولاً این دسته از داروخانه داران می‌توانند با ارائه مجوز داروخانه و همکاری یک سرمایه‌گذار فعالیت خود را در محل پرترددی ادامه بدهند. پس در این میان دکتر داروساز یا همان مسئول فنی داروخانه اجازه ندارد که مجوز خود را بفروشد.

چون صدور مجوز تأسیس داروخانه تنها از طرف وزارت بهداشت انجام می‌گیرد در واقع این وزارت بر اساس امتیازبندی و همچنین اولین بندی متقاضیان اجازه اخذ مجوز داروخانه را صادر می‌کند. بنابراین طبق قانون این وزارتخانه خرید و فروش مجوز داروخانه کاملاً غیر قانونی است تنها شما به عنوان یک سرمایه دار می‌توانید با همکاری دارندگان مجوز داروخانه در آذربایجان اقدام به تأسیس داروخانه نمایید.

خرید مجوز داروخانه

نحوه خرید مجوز داروخانه در آذربایجان

طبق قوانین وزارت بهداشت دریافت یا همان خرید مجوز داروخانه در برخی از مناطق محروم استان آذربایجان بسیار ساده است. ولی این وزارتخانه برای اخذ مجوز داروخانه در شهرهای بزرگ سخت‌گیری‌هایی را اعمال می‌کند. بر اساس این ضوابط کسانی که چندین سال در مناطق محروم داروخانه داری و خدمت کرده باشند قطعاً امتیاز بیشتری را به دست خواهند آورد. پس این افراد به سادگی می‌توانند با دریافت مجوز داروخانه در شهرهای بزرگ آذربایجان فعالیت داشته باشند.

اما به یاد داشته باشید افرادی که به تازگی مدرک دانشگاهی خود را گرفته‌اند نمی‌توانند در شهرهای بزرگ آذربایجان داروخانه ‌تأسیس کنند. این قوانین جزو موضوعاتی است که در تمام جهان وجود دارد. چرا که باید خدمات پزشکی در تمام مناطق یک استان به طور عادلانه قابل دسترس افراد باشد.‌ بر همین اساس ما در این وب‌سایت سعی کرده‌ایم با بررسی مناطق پرجمعیت و کم جمعیت استان آذربایجان شما را در تأسیس یک داروخانه موفق یاری کنیم.

مراحل خرید مجوز داروخانه در آذربایجان

همان‌طور که قبلاً بیان کردیم شما در خرید مجوز داروخانه در آذربایجان تنها امکان خرید سرقفلی داروخانه را دارید. پس در این حوزه هیچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه ندارد که مجوز تأسیس داروخانه خود را به فرد دیگری بفروشد در واقع خرید و فروش مجوز داروخانه کاری غیر قانونی و تخلف است. ما در وب‌سایت فارما بانک از جدیدترین قوانین و ضوابط وزارت بهداشت و کلیه مدارک لازم آگاهی داریم. پس می‌توانیم شما را تا دریافت مجوز داروخانه پشتیبانی کنیم.‌

از طرفی قیمت سرقفلی داروخانه را در مناطق مختلف استان آذربایجان به شما اطلاع دهیم. بنابراین شما به عنوان سرمایه دار و یا دارنده مجوز تأسیس داروخانه می‌توانید از طریق ما با یکدیگر همکاری خوبی داشته باشید.

تأسیس داروخانه با خرید مجوز در آذربایجان

از آنجایی که نایب رئیس انجمن داروسازان ایران قاعده تأسیس و باطل کردن هم‌زمان مجوز داروخانه را اجرا کرده است. بنابراین شما با داشتن داروخانه در هر کجای کشور می‌توانید مجوز خود را باطل کنید. سپس برای دریافت خرید مجوز داروخانه در آذربایجان مجدداً اقدام نمایید. ما در این مرکز معتبر می‌توانیم تمامی اقدامات ابطال و اخذ مجدد مجوز داروخانه را برای شما انجام دهیم.

از طرفی بعد از اخذ مجوز داروخانه این توانایی را داریم تا شما را در پیدا کردن بهترین موقعیت برای تأسیس داروخانه کمک کنیم. حتی اگر افرادی شرایط لازم برای خرید سرقفلی داروخانه شما را داشته باشد می‌توانیم اطلاعاتتان را در اختیار آن‌ها قرار دهیم. بنابراین در زمان کمتری شما واگذاری یا فروش سرقفلی داروخانه‌ را انجام می‌دهید. همچنین زودتر از انتظارتان در محل جدید داروخانه ایده آلی را تأسیس خواهید کرد.

وزارت بهداشت برای افراد متقاضی که مجوز داروخانه دارند بدون دریافت هیچ مبلغی مجدداً مجوز تأسیس داروخانه را صادر می‌کند. تنها کافیست با راهنمایی‌های ما مدارک لازم و کامل مراحل اخذ جواز داروخانه در آذربایجان را به وزارت بهداشت ارائه دهید. البته باید فرد متقاضی امتیاز لازم برای نقل مکان را داشته باشد.

چه کسانی اجازه دریافت مجوز داروخانه را دارند؟

چه کسانی اجازه دریافت مجوز داروخانه را دارند؟

بر اساس ضوابط وزارت بهداشت خرید مجوز داروخانه در آذربایجان وابسته به هیچ مدرک تحصیلی نمی‌باشد. ولی چون تأسیس داروخانه بر طبق امتیازبندی صورت می‌گیرد پس تنها داروسازان می‌توانند امتیاز مناسب را به دست آورند. در حقیقت افرادی به غیر از داروسازان به علت داشتن امتیاز پایین در هیچ شرایطی نمی‌توانند متقاضی اخذ مجوز داروخانه در آذربایجان باشند.

معمولاً کسانی مثل یک داروساز عمومی به راحتی می‌تواند 2000 امتیاز به دست آورد. این وزارت به دارندگان مدرک PHD داروسازی سریعاً 2400 امتیاز می‌دهد. از این رو شما به عنوان یک داروساز می‌توانید با فعالیت در شهرهای عادی 30 امتیاز کسب کنید. ولی با فعالیت در شهرهای محروم به اندازه 60 تا 120 امتیاز را به دست خواهید آورد. پس با جلوگیری از خرید مجوز داروخانه در آذربایجان نیز داروسازان مجبور هستند در مناطق کم جمعیت هم خدمت رسانی کنند.

سخن پایانی

و اما در آخر اگر شما تمام مراحل لازم برای خرید مجوز داروخانه در آذربایجان را انجام داده‌اید؛ ولی ملک مناسبی برای تأسیس داروخانه را ندارید بهتر است با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید. یعنی اگر شما بودجه لازم برای خرید یک محل مناسب برای تأسیس داروخانه را ندارید ما در این وب‌سایت می‌توانیم به سادگی شما را برخی افراد سرمایه دار و غیر داروساز آشنا کنیم.

در این معامله شما به صورت مشارکتی اقدام به فروش انواع داروها در یکی از مناطق آذربایجان می‌کنید. نکته قابل توجه اینکه در راه اندازی داروخانه تنها کسی مجوز داروخانه دارد که مسئول تمام خطاهاست. پس چنانچه اشتباهی در فروش داروها صورت بگیرد تنها فرد داروساز باید پاسخگوی مراجع قانونی باشد. پس ما در این بانک اطلاعات با صراحت اعلام می‌کنیم شما را در تمام مراحل اخذ جواز داروخانه در آذربایجان و تأسیس داروخانه پشتیبانی خواهیم کرد.‌