اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس

اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس

تاریخ اعلام اگهی:

اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس امروزه دیگر شرایط سختی را نمی طلبد. تنها کافیست به یک مجموعه معتبر برای خرید مجوز داروخانه بندرعباس مراجعه نمایید؛ چرا که خرید مجوز تنها در وب سایت های معتبر، مطمئن و به روز می تواند کار معقولانه ای باشد. البته برخی از کاربران با این چنین خدماتی هنوز آشنایی ندارند. همین امر باعث می شود که نتوانند در کمترین زمان نسبت به اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس اقدام نمایند. به هر حال بندرعباس جزء شهرهای بزرگ است که  اقدام به تأسیس داروخانه را با پروسه پیچیده و البته هزینه بالایی رو به رو می کند. اما خرید و فروش مجوز معتبر و قانونی توانسته شرایط را به مراتب برای متقاضیان آسان نماید.

خرید مجوز داروخانه از فارما بانک

فارما بانک یکی از مجموعه های معتبری است، که در زمینه خرید و فروش مجوز داروخانه به صورت شبانه روزی با قیمت پایین و معقولانه فعالیت می کند. شما قبل از اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس این اختیار را دارید که با مشاورین این مجموعه به صورت کاملاً رایگان مشورت نمایید. این خود می تواند به کاهش استرس و اضطراب شما در هنگام خرید مجوز برای تأسیس داروخانه کمک کند. ما در ادامه در مورد شرایط ثبت نام و دریافت مجوز به صورت روتین با شما صحبت می کنیم که به مزایای خرید مجوز داروخانه پی ببرید.

 

خرید مجوز داروخانه از فارما بانک

 

امتیاز بندی شهرها و مدارک تحصیلی جهت اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس

شهرهای بزرگی همچون بندر عباس با توجه به امتیاز بندی شرایطی را برای تأسیس داروخانه مورد بررسی قرار می دهد. قطعاً هرجقدر مجموعه امتیازات بالا باشد، شانس افراد برای اخذ مجوز داروخانه افزایش می یابد. شهرها و مدارک تحصیلی هرکدام امتیاز خاصی را به خود اختصاص می دهد. مجموعه امتیاز برای اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس شاید از ادامه کار، برخی از افراد را منصرف کند. اما به هر حال امتیاز شهر ها به شرح زیر است:

شهر تهران 2850
شهر هایی با جمعیت یک میلیون نفر و بیشتر 2800
شهر هایی با جمعیت 500 هزار الی یک میلیون 2700
شهر هایی با جمعیت 300 الی 500 هزار نفر 2600
شهر هایی با جمعیت 100 الی 300 هزار نفر 2400
برای شهر های با جمعیت 50 الی 100 هزار نفر 2200
برای شهر های با جمعیت کمتر از 50 هزار نفر 2000

البته ماجرا به همین جا ختم نمی شود به این دلیل که، اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس به امتیاز مدارک تحصیلی نیز مرتبط است. به این صورت که مدرک دیپلم 500 امتیاز، مدرک دانشگاهی در رشته های غیر علوم پزشکی 600 امتیاز، مدرک کاردانی و کارشناسی در رشته های علوم پزشکی 800 امتیاز، مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های علوم پزشکی          1000 امتیاز، مدرک کارشناسی داروسازی 1600 امتیاز، مدرک کارشناسی ارشد داروسازی1750 امتیاز، مدرک دکتری عمومی داروسازی 2000 امتیاز و مدرک دکتری تخصصی phd  با پایه داروسازی 2200 امتیاز را است.

مزیت خرید مجوز اینترنتی داروخانه

با توجه به موارد گفته شده، قطعاً ثبت نام برای اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس کار بسیار سختی با پروسه طولانی برآورد می شود که به همین دلیل، توصیه ما به شما این است هرچه سریع تر از خدمات اینترنتی برای خرید مجوز هایی مانند داروخانه اقدام نمایید. فارما بانک می تواند بهترین گزینه در این بین باشد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش مجوز های معتبری همچون داروخانه، می توانید با مشاورین این مجموعه به صورت شبانه روزی و کاملاً رایگان در ارتباط باشید. بدون شک استفاده از خدمات متفاوتی مانند خرید مجوز می تواند بدون معطلی شما را به رویای خود یعنی تاسیس داروخانه در شهر بندرعباس نزدیک کند. این خود مزیت استفاده از خدمات اینترنتی در کوتاه ترین زمان ممکن است.

 

مزیت خرید مجوز اینترنتی داروخانه

 

سخن پایانی

ما در این مقاله هر آن چه لازم بود را در مورد اخذ مجوز داروخانه در بندرعباس با خرید مجوز از مجموعه فارما بانک بیان کردیم. امروزه خرید مجوز به هیچ عنوان دغدغه و استرس خاصی ندارد. تنها شما باید بدانید که چگونه و از کجا باید نسبت به خرید مجوز های اینچنینی اقدام کنید. هر شرکت و یا وب سایتی نمی تواند نتیجه قابل قبولی برای فروش مجوز تاسیس داروخانه را به نمایش بگذارد و چه بسا، خطرات و مشکلات زیادی را بابت اعتماد به این افراد متحمل شوید اما زمانی که از مجموعه های با سابقه و مطمئن استفاده کنید، در کوتاه ترین زمان به فردی پردآمد در بهترین نقطه شهر با تاسیس داروخانه شناخته خواهید شد.

شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر