اخذ مجوز داروخانه در اصفهان

اخذ مجوز داروخانه در اصفهان

تاریخ اعلام اگهی:

در حالت عادی تمامی افراد که مدرک تحصیلی در رشته های شیمی دارویی و داروسازی را دارا هستند، امکان اخذ مجوز داروخانه در اصفهان و سایر شهرهای ایران را دارند. ولی سازمان علوم پزشکی جهت دریافت این مجوز تمامی مدارک را از متقاضی دریافت می کنند. با توجه به بالا بودن جمعیت اصفهان، درصد افرادی که موفق به دریافت این مجوز می شوند، بیشتر است. برای این که بتوانید مجوز داروخانه را با سرعت بیشتری دریافت نمایید می توانید از راهنمایی کارشناسان فارما بانک بهره مند شوید.

مراحل اخذ مجوز داروخانه در اصفهان

شما در مرحله اول باید در سایت ثبت نام کرده و فرم درخواستی را ارسال کنند. پس از آن متقاضی تا 15 روز مهلت دارد تا تمامی مدارک را نیز ارائه دهد. عدم ارائه مدارک در زمان تعیین شده باعث می شود که شما پروسه بیشتر و طولانی تری را طی کنید. بنابراین توصیه می کنیم که در طول مهات داده شده تمامی مدارک خود را آماده نمایید.

 

مراحل اخذ مجوز داروخانه در اصفهان

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز داروخانه در اصفهان

برای اخذ مجوز داروخانه در اولین قدم شما باید مکانی را برای این کار در نظر بگیرید. محل تاسیس داروخانه دارای یک سری شرایط است که باید در نظر گرفته شود. همچنین تکمیل مدارک نیز از جمله الزاماتی است که عدم ارائه به موقع آن می تواند طی مراحل را بی نتیجه کند. در زیر به برخی از مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز داروخانه در اصفهان اشاره می کنیم:

کپی کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه

ارائه مدارک کامل تحصیلی

ارائه امتیازات و سوابق کاری

عکس پرسنلی 6 قطعه

ارائه عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد

هزینه اخذ مجوز داروخانه در اصفهان

برای طی تمامی مراحل اخذ مجوز داروخانه در اصفهان و سایر شهرها شما می بایست هزینه خاصی را پرداخت کنید. برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی کامل به این مراحل هزینه بالایی را متحمل می شوند. برای این که هزینه های شما کاهش یابد بهتر است که از یک متخصص کمک بگیرید. به طور کلی هزینه اخذ مجوز داروخانه در اصفهان به مواردی از جمله موقعیت جغرافیایی مجوز، کیفیت مجوز، میزان اعتبار و … بستگی دارد. برای برآورد هزینه دقیق خرید مجوز داروخانه در اصفهان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

امتیازات اخذ داروخانه در اصفهان

لازم است بدانید که برای دریافت مجوز داروخانه ابتدا میزان امتیازات فرد درخواست دهنده را مورد بررسی قرار می دهند. این امتیازات به شرح زیر می باشد:

مدرک دیپلم 500 امتیاز

مدرک رشته های غیر علوم پزشکی 600 امتیاز

مدرک کارشناسی رشته علوم پزشکی 800 امتیاز

مدرک کارشناسی ارشد به بالا در رشته علوم پزشکی 1000 امتیاز

مدرک کارشناسی داروسازی 1600 امتیاز

مدرک کارشناسی ارشد داروسازی 1750 امتیاز

مدرک دکترای عمومی داروسازی 2000 امتیاز

مدرک دکترای تخصصی داروسازی 2200 امتیاز

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت امتیازات و نحوه محاسبه آن ها با کارشناسان فارما بانک تماس بگیرید.

 

امتیازات اخذ داروخانه در اصفهان

 

خرید مجوز داروخانه در اصفهان

بسیاری از افراد به جای صرف وقت و هزینه خود برای دریافت مجوز داروخانه در اصفهان، این مجوز را به صورت آماده از موسسات معتبر خریداری می کنند. زیرا برای دریافت مجوزات داروخانه سخت گیری زیادی انجام شده است و برخی از افراد در نیمه های راه قادر به ادامه دادن نیستند. نکته ای که در خصوص دریافت این مجوز باید مورد توجه قرار دهید، میزان اعتبار و کیفیت این داروخانه است. شما باید پیش از خرید مجوز داروخانه اصفهان تمامی مدارک و مراحل قانونی آن را مورد بررسی قرار دهید تا از بروز مشکل در آینده جلوگیری نمایید. فارما بانک موسسه ای معتبر است که سال های طولانی در زمینه اخذ مجوز داروخانه فعالیت می کند. به همین منظور شما می توانید با اطمینان کامل این مجوز را دریافت نمایید. شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان فارما بانک اطلاعات خود را در خصوص این مجوز تکمیل کنید.

جمع بندی

اخذ مجوز داروخانه زمان زیادی نیاز دارد و باید تمامی مراحل به صورت کامل طی گردد. به همین منظور خرید مجوز داروخانه راه حلی بسیار مقرون به صرفه و با زمان بندی پایین است و شما می توانید به صورت آماده این مجوز را از فارما بانک دریافت نمایید. این مجوز تضمینی بوده و فارما بانک آن را به صورت کامل گارانتی می کند.

شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر