اخذ مجوز داروخانه آذربایجان

اخذ مجوز داروخانه آذربایجان

تاریخ اعلام اگهی:

اخذ مجوز داروخانه آذربایجان را از فارما بانک بخواهید. این مجموعه اینترنتی خدمات قاونی خود را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ارائه می دهد. متأسفانه برخی از افراد از این خدمات اطلاعی ندارند، به همین دلیل، مسیرهای پیچیده و پرهزینه ای را در پیش می گیرند. به هر حال خرید معتبر مجوز داروخانه بدون واسطه می تواند به نفع شما باشد که، در طولانی مدت بتوانید به نحو احسن به تأسیس داروخانه در شهر بزرگی همچون آذربایجان اقدام کنید. امروزه تأسیس داروخانه در شهرهای بزرگ با توجه به شرایط و ضوابط خاصی اجرا می گردد. همچنین، پیچیدگی های خاصی را به خود اختصاص داده است.

خرید قانونی مجوز داروخانه

خرید مجوز داروخانه به هیچ عنوان کار سختی نیست. البته زمانی کار سختی نیست که شما بدانید از کجا و چگونه باید خرید کنید. بسیاری از شرکت ها و مجموعه های غیر معتبر، اقدام به خرید و فروش غیر قانونی مجوز داروخانه می نمایند و اینگونه، مشتریان خود را با دنیایی از استرس و مشکلات حقوقی تنها می گذارند. فارما بانک این قول را به شما می دهد که، با ارائه مشاوره رایگان بتواند خدمات قابل توجهی را با قیمت مطمئن به شما عزیزان عرضه کند. تأسیس داروخانه همیشه رؤیای بسیاری از دانش آموختگان این رشته است و یا، بسیاری از افراد متفرقه نیز قصد راه اندازی داروخانه دارند، بهترین راه و سریع ترین راه البته خرید مجوز معتبر داروخانه از فارما بانک است.

 

خرید قانونی مجوز داروخانه

 

امتیاز بندی شهرها و مدارک تحصیلی جهت اخذ مجوز

خاطر نشان می کنم که متقاضیان تاسیس داروخانه باید به جدول امتیاز شهر ها نیز توجه کنند و این خود می تواند شرایط اخذ مجوز داروخانه آذربایجان را بسیار سخت تر کند. حداقل امتیاز لازم با توجه به تأیید صلاحیت از کمیسیون امور داروخانه ها به شرح زیر است:

 • برای شهر تهران (2850 )
 • برای شهر های با جمعیت یک میلیون نفر و بیشتر (2800 )
 • برای شهر های با جمعیت 500 هزار الی یک میلیون (2700 )
 • برای شهر های با جمعیت 300 الی 500 هزار نفر (2600 )
 • برای شهر های با جمعیت 100 الی 300 هزار نفر (2400 )
 • برای شهر های با جمعیت 50 الی 100 هزار نفر (2200 )
 • برای شهر های با جمعیت کمتر از 50 هزار نفر (2000 )

البته به جزء امتیاز شهرها برای مدارک تحصیلی متقاضیان نیز امتیاز خاصی را در نظر گرفته اند که شامل:

 • مدرک دیپلم: 500
 • مدرک دانشگاهی در رشته های غیر علوم پزشکی: 600
 • مدرک کاردانی و کارشناسی در رشته های علوم پزشکی : 800
 • مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های علوم پزشکی : 1000
 • مدرک کارشناسی داروسازی: 1600
 • مدرک کارشناسی ارشد داروسازی: 1750
 • مدرک دکتری عمومی داروسازی: 2000
 • مدرک دکتری تخصصی phd با پایه داروسازی: 2200

حال با توجه به امتیازات گفته شده به نظر شما، خرید مجوز داروخانه آذربایجان نمی تواند یک راهکار معقولانه و البته هوشمندانه باشد؟ شما با خرید از فارما بانک این اختیار را دارید که در زمان بسیار کم، نسبت به تأسیس داروخانه خود اقدام نمایید. البته برخی شاید گمان کنند که خرید مجوز به صورت قانونی هزینه بر باشد. اما در زمان مشاوره گرفتن از مشاوران این مجموعه، متوجه خواهید شد که با هزینه ای بسیار مناسب می توانید نسبت به اخذ مجوز داروخانه آذربایجان اقدام نمایید.

 

امتیاز بندی شهرها و مدارک تحصیلی جهت اخذ مجوز

 

سخن پایانی

اخذ مجوز داروخانه از جمله موضوعات چالش برانگیزی به حساب می آید که امروزه بسیاری را درگیر کرده است. اما اگر شما کاربران عزیز و باهوش بتوانید، از مجموعه ای همچون فارما بانک خدماتی مانند خرید مجوز برای داروخانه در آذربایجان را دریافت کنید. مطمئناً در طولانی مدت بدون دغدغه و مشکلات مالی و حقوقی می توانید از درآمد داروخانه به نحو احسن با اعتبار بالا در بهترین محل استفاده نمایید. اخذ مجوز داروخانه آذربایجان به این دلیل که، این شهر جزء شهرهای بزرگ کشور محسوب می شود پروسه طولانی و البته پیچیده ای را می طلبد. توصیه ما به شما این است که هم اکنون جهت اخذ مجوز داروخانه آذربایجان به صورت اینترنتی از خدمات معتبر و به روز فارما بانک استفاده نمایید. همچنین با توجه به شماره تلفن های درج شده، شما این اختیار را دارید که در هر ساعتی از شبانه روز از تخصص و مهارت مشاورین ما در این حوزه به راحتی و به صورت کاملاً رایگان استفاده نمایید.

شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر